Content Marketing

Dostarczamy wartościowe i angażujące treści. Podczas przygotowania i tworzenia  treści realizujemy takie procesy jak :

  1. Analiza słów kluczowych
  2. Architektura strony internetowej
  3. Analiza zainteresowania
  4. Przygotowanie treści tekstowych
  5. Przygotowanie treści graficznych

Co wykonujemy?

STRATEGIA TREŚCI

TWORZENIE INFOGRAFIK

OPTYMALIZACJA KONWERSJI

CASE STUDIES

MERYTORYCZNE TREŚCI

NEWSLETTERY

CONTENT MARKETING

Content Marketing jest szczególną formą marketingu. Marketing treści polega na promowaniu swojej firmy, usług lub produktów, lub też osób (personal branding) poprzez dostarczania treści. Treści te mogą przyjmować postać tekstu, utworu muzycznego, nagrania audiowizualnego (wywiad, podcast).

W ramach kampanii content marketingowej dostarcza się merytorycznych i wartościowych treści, wokół których buduje się zaangażowaną społeczność. Jest to doskonały sposób do promowania swojej firmy, budowania jej eksperckiego wizerunku, zachęcenia czytelników do skorzystania z ich usług. Działania content marketingowe należy sklasyfikować jako inbound marketing, którego celem jest zwiększenie szansy na odnalezienie przez klienta. To klient ma być stroną inicjującą proces nawiązywania kontaktu, chociażby po przeczytaniu wartościowego artykułu.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W CONTENT MARKETING

Content marketing jest szansą, by szerzej pokazać się grupie potencjalnych odbiorców.  Budując ekspercki wizerunek pokazujemy, iż jesteśmy w stanie rozwiązać pewne problemy, które mogą znajdować się po stronie klientów. Budowanie odpowiedniej treści to również spora szansa na osiągnięcie lepszych pozycji w wyników wyszukiwań, co w przypadku fraz, które generują wysokie konwersje, może mieć kluczowe pojęcie dla biznesu.  Firma, która publikuje dużo wartościowych treści jest w stanie pokazać, iż jest kompetentna do prowadzenia działań marketingowych.  W dłuższej perspektywie takie działania potrafią przynieść ogrom korzyści, które potem można przekuć na konkretne wskaźniki biznesowe.

PEWNE FAKTY

73,05% fraz w TOP100

ŚREDNI MIESIĘCZNY WZROST WIDOCZNOŚCI 4,8%

~10 000 MONITOROWANYCH FRAZ

Średni miesięczny wzrost ruchu organicznego wynosi 17,55%

PONAD
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Zrealizowaliśmy kampanie dla ponad 250 klientów, którzy potwierdzili zadowolenie z jakości wykonanych działań

0
LAT
DOŚWIADCZENIA

Nasza przygoda z marketingiem rozpoczęła się w 2007 roku!

PONAD
0
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

Zrealizowaliśmy dla naszych klientów ponad 750 kampanii!

POPROSZĘ OFERTĘ